Squash v Praze

Squash se u nás hraje na kurtech s panelovým systémem typu Fiberesin Squash Courts. Jdeo první a jediný prefabrikovaný kurt na squash, který by uvedený do provozu v roce 1970. Od té doby bylo na celém světě namontováno přes 17 000 kurtů. Kurt Fiberesin splňuje ty nejpřísnější požadavky WSF (Světová squashová asociace) a ČASQ. Turnaje i ligová utkání se mohou uskutečňovat pouze na kurtech schválených těmito institucemi. Přednosti kurtu spočívají především v lepším a pravidelnějším odrazu míče, v odolnosti vůči nárazům, hmotnosti, tuhosti a stabilitě s vynikající tvrdostí a akustikou. Pro pravý sportovní zážitek u nás budete mít nejlepší podmínky.

Kolik vás squash bude stát?

Squash si u nás můžete zahrát již od 150 Kč za hodinu. Nabízíme také výhodné čipové karty a slevy pro studenty. Prohlédněte si ceník.

Kurt si můžete zarezervovat také na telefonním čísle 602 266 794.

Podívejte se na SquashArenu

squash fotolia_32490008_s img_0341 img_1079 img_1102 img_1133 img_1172 img_7667 img_7668

Osvěžte si pravidla squashe

Jdete-li hrát poprvé, určitě se vám bude hodit znalost pravidel squashe. A není od věci si pravidla jednou za čas připomenout. Prohlédněte si pravidla squashe.

Chcete zlepšit své squashové dovednosti?

Squash se u mnohých hráčů stal více než jen způsobem, jak prohnat své tělo. Stejně jako u každého sportu jsou pak lepší výsledky také zásluhou zkušeností. Ve SquashAreně si můžete najmout svého osobního trenéra.

Squash pro juniory

Baví vaše dítě squash? Pak ho vezměte do SquashAreny, kde se mu budou věnovat profesionální trenéři. Bereme každého bez ohledu na zkušenosti nebo fyzickou kondici. Podívejte se na nabídku tréninků.

Uspořádejte turnaj

Srovnáváte rádi vaše sportovní dovednosti s přáteli? Ve SquashAreně vám umožníme uspořádat vlastní turnaj. Podívejte se na výhodné balíčky, které začínají na ceně 3 000 Kč.

 

Pořádáme squashové turnaje

Ve SquashAreně pořádáme také squashové turnaje. Přijďte změřit svoje síly. Podívejte se na přehled aktuálních i minulých turnajů.